HAKKIMIZDA

4000 metrekarelik tesisimizde son teknoloji ürünü 3 adet 160’lık granül hattı ile aylık 1000 tonluk üretimi ile kasa ve saksı üreticileri için moblen (siyah, beyaz, mavi, yeşil, kırmızı) ve boru ve bidon üreticileri için elteks (siyah, mavi) granül imalatı yapılmaktadır. Ayrıca laboratuvarımızda ürünlerimizin yoğunluk, karışım ve uzama testleri de yapılabilmektedir.

Misyonumuz :

“BİRLİKTE YARATMAK VE GELİŞTİRMEK”

As Plastik Hammadde Sanayi Ticaret A.Ş. kurulduğu günden bugüne kadar içinde bulunduğu sektörün gelişimini yakından takip etmiş, yeniliği ve girişimciliği öncelikli hedefleri arasında görmüştür. Oluşturduğu teknik alt yapısı, bilgi ve deneyimleriyle, kalite sağlamadaki yetenekleriyle bölgemizde sektörün gözdesi olmuştur.

Bilgi çağının tüm gereksinimlerini yakından takip eden şirketimiz, insan-merkezli bir felsefeyi önemsemektedir. Müşterinin gereksinimleri karşılanırken, güler yüz, mesleki tecrübe ve iş ahlakı göz önünde tutulmaktadır.

Hizmet verdiğimiz kurumsal ve bireysel müşterilerin sektörel ihtiyaçlarını yakından takip ederek, kuramsal çalışmalarla kaliteli ve hızlı bir hizmet anlayışını değişmez ilkemiz olarak görüyoruz. İnsanımızın ihtiyaçlarını karşılarken teknik bilgi ve deneyimlerimizi sonuna kadar kullanmaktayız.

Daha güzel yarınların inşa edilebilmesinin, birikimlerin paylaşılmasıyla daha kolay olacağına inanmaktayız.

Vizyonumuz :

As Plastik Hammadde Sanayi Ticaret A.Ş. kurulduğu günden itibarenplastik sektöründeki gelişmelere paralel olarak kendini sürekli yenilemiştir. Dinamik bir ruh ve sürekli bir heyecanla bölgemizde ve ulusal bazda kurumsal faaliyetlerini aksatmadan sürdürmektedir.

Kalite sağlamanın teknik bilgi ve deneyimle mümkün olacağını hiçbir zaman unutmayan şirketimiz, bölgesinin gözdesi olmaya, ulusal şirketler arasında saygın ve yükselen çizgisini korumaya her zaman devam edecektir.

Değerlerimiz:

Müşterilerimiz velinimetimizdir,

En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır,

Eğitilmiş, deneyimli ve katılımcı iş gücü birikimini en önemli varlık olarak görmekteyiz,

Amacımız, sürekli iyileşmeyi,yenilikçiliği ve müspet yönde değişimi esas almaktır,

Daima “en iyi ve kaliteliyi üretmek” vazgeçilmez hedefimizdir,

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur,

Karşımıza çıkan her türlü engelin, bütün açıklığımızla üstesinden gelmek hedefimizdir,

Her türlü konuda iyileştirmeye yönelik öneriler yapmak en önemli özelliğimizdir,

Rekabetçi ve profesyonel olmak tutkumuzdur,

Kararlılık ve zamanında karar alma vazgeçilmez davranış biçimimizdir,

Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine güç katmayı hedefleriz.